شرکت بازیافت شهروند شهرستان مبارکه

اولین جشنواره ساخت و پرواز بادبادکها

با استفاده از کاغذهای باطله و وسایل بازیافتی در روز پنج شنبه مورخ ۱۸مهرماه در محل بوستان مادر با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)

به گزارش روابط عمومی شرکت بازیافت شهروند شهرستان مبارکه، با توجه به برنامه ریزی و هماهنگی قبلی انجام شده و با هدف ایجاد شور و نشاط و افزایش شادابی در بین کودکان و خانواده ها، اولین جشنواره ساخت و پرواز بادبادک ها با استفاده از کاغذهای باطله و وسایل بازیافتی در روز پنج شنبه مورخ ۱۸مهرماه در محل بوستان مادر شهرمبارکه و با حضور شهردار محترم و مدیرعامل شرکت برگزار گردید. در این مراسم که با استقبال کم نظیر دانش آموزان و خانواده های محترم آنان برگزار گردید. شرکت کنندگان با بهره گیری از ذوق و و خلاقیت خود و استفاده از کاغذهای باطله نسبت به ساخت بادبادک ها و پرواز آن اقدام نموند.
در کنار این جشنواره کارگاه آموزشی تفکیک از مبدأ و جداسازی زباله های تر از خشک نیز توسط شرکت بازیافت برگزار گردید.
هدف از برگزاری این برنامه که با حمایت و همراهی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مبارکه برگزار شد،فراهم سازی فرصت هایی است که کودکان در کنار اعضای خانواده و دوستان خود به سرگرمی های سالم، پر نشاط و آموزشی بپردازند.
لازم به ذکر است به نفرات اول تا سوم این جشنواره جوایزه ویژه و به سایر شرکت کنندگان نیز هدایایی به رسم یادبود تقدیم گردید.

انتهای پیام/